• Stefan Batory

  Stefan Batory

  Founder iTaxi

  Cieszę się, że to właśnie Experior Venture Fund wspiera rozwój iTaxi. Doceniam ich otwartość oraz zaangażowanie. Nasza współpraca oznacza dla iTaxi dostęp do cennego know-how, duże możliwości rozwoju, a w dalszej perspektywie umocnienie pozycji lidera na polskim rynku usług taksówkarskich.

 • Lech Kaniuk

  Lech Kaniuk

  Board Member iTaxi

  W iTaxi dążymy do pełnej satysfakcji pasażerów oraz kierowców. To trudny rynek, na którym nie zaistnielibyśmy bez Experior Venture Fund. Ich wsparcie, nie tylko w formie inwestycji, ale też doświadczenia, pozwoliło nam zrobić pierwsze duże kroki. Dziś wspólnie dążymy do umocnienia pozycji lidera na rynku polskich usług taksówkarskich.

 • Andrzej Nedoma

  Andrzej Nedoma

  Founder and CEO XTRF Management Systems

  Nasza współpraca z EVF daje nam duże poczucie komfortu zarówno na osobistym jak i operacyjnym poziomie. Doświadczenie i wiedza ekspertów Experior Venture Fund pozwala nam osiągać nasze cele bardziej efektywnie. Dzięki wsparciu, jakie otrzymujemy od Funduszu możemy być pewni, że nasz biznes rozwija się we właściwym kierunku.

 • Stanisław Fiedor

  Stanisław Fiedor

  Founder and CEO Fuero Games

  Współpraca z Experior Venture Fund pozwoliła nam na dynamiczny rozwój Fuero Games. EVF zaangażowało się w studio nie tylko kapitałowo, ale również wsparło nas swoim doświadczeniem i cennymi kontaktami biznesowymi. Posiadając takiego partnera możemy skupić się na tworzeniu i monetyzacji znakomitych gier.

 • Piotr Siudak

  Piotr Siudak

  Founder and CEO Inex System

  Proces inwestycyjny pozwolił nam spojrzeć dalej w przyszłość, dopracować strategię oraz odpowiedzieć sobie na wiele trudnych pytań. Bieżącą współpracę operacyjną oceniamy jako wysoce merytoryczną i w 100% ukierunkowaną na cele. Mechanizmy kontrolne, które są stosowane przez fundusz pomagają nam również lepiej kontrolować biznes i osiągać coraz lepsze wyniki.

 • Bogumiła Matuszewska

  Bogumiła Matuszewska

  CEO DrOmnibus

  Wraz z inwestycją DrOmnibus zyskał w postaci EVF nie tylko inwestora finansowego, ale przede wszystkim partnera, który na co dzień wspiera nas swoim zaangażowaniem, doświadczeniem i biznesowym know-how. Zawsze możemy liczyć na wsparcie EVF w bieżących sprawach, jak i strategicznych kwestiach.

 • Aleksander Kuczek

  Aleksander Kuczek

  Founder and CEO Perfect Dashboard

  Dobry inwestor to taki, który służy silnym wsparciem, które można wykorzystać do przyciągnięcia talentów i klientów. Taki właśnie jest EVF. Experior Venture Fund to partner, który wnosi istotną wartość dodaną poprzez dzielenie się z nami wiedzą, doświadczeniem i kontaktami, co pozwala nam ciągle rozwijać Perfect Dashboard.

 • Marcin Woch

  Marcin Woch

  CEO Algolytics

  Dzięki inwestycji Algolytics zyskało możliwość dalszego rozwoju oprogramowania oraz wartościowe kontakty biznesowe, które umożliwiły pozyskanie ciekawych i innowacyjnych projektów w kolejnych branżach. Zarówno merytoryczne, jak i finansowe wsparcie EVF pozwala na nieustanne wzmocnienie pozycji Algolytics na rynku.

 • Tomasz Kruszewski

  Tomasz Kruszewski

  Founder & CEO RevDeBug

  Znaleźliśmy realne smart money. Zespół EVF, to ludzie którzy dzielą moją biznesową pasję, rozumieją mój produkt i nie jest im obcy mój rynek. Są zawsze skłonni pomóc zarówno w czasie prosperity jak i w kryzysie. Czuję, że są dla mnie podporą i co najważniejsze nie boją się angażować hands-on

Algolytics

Algolytics

Innowacyjna platforma software’owa służącą do automatyzacji procesu budowy modeli predykcyjnych
Cosmose

Cosmose

Cosmose oferuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające na świadczenie wysokiej jakości usług marketingowych w oparciu o OMNIcookie
DrOmnibus

DrOmnibus

Innowacyjne narzędzie do terapii i edukacji w formie aplikacji na tablety i inne urządzenia mobilne, które wspiera terapię dzieci
Fuero Games

Fuero Games

Spółka z obszaru produkcji gier mobilnych
Inex System

Inex System

Firma inżynieryjna specjalizująca się w kompleksowej produkcji systemów ekspozycyjnych POS
iTaxi

iTaxi

Innowacyjna sieć taxi, operator największego marketplace usług taksówkarskich w Polsce
Joymile

Joymile

Joymile jest platformą marketplace, na której oferowane są samochody klasy premium z rynku wtórnego
Luna

Luna

Luna jest platformą pozwalającą na łatwe przetwarzanie dużych ilości danych i interaktywne wizualizowanie wyników,
Perfect Dashboard

Perfect Dashboard

Perfect Dashboard to platforma dla administratorów stron www, która umożliwia zarządzanie 5x większą ilością stron w tym samym czasie
RevDeBug

RevDeBug

RevDebug rewolucjonizuje proces debugowania oprogramowania, czyli poszukiwania błędów w kodzie systemu informatycznego
Right Hello

Right Hello

RightHello zajmuje się generowaniem leadów sprzedażowych B2B z wykorzystaniem outbound marketingu.
Kliniki.pl

Kliniki.pl

Platforma usług medycznych
Tylko

Tylko

Tylko jest innowacyjną marką meblową e-commerce, która rewolucjonizuje segment mebli storage oferując kategorię mebli dopasowanych do potrzeb klienta
WeGirls

WeGirls

Wspiera edukację i rozwój osobisty dzieci poprzez połączanie wirtualnego i realnego świata gier i zabawek
XTRF

XTRF

Kluczowy dostawca rozwiązań do zarządzania procesami w firmach tłumaczeniowych i lokalizacyjnych
Zencard

Zencard

Elektroniczna platforma służąca do tworzenia i zarządzania wirtualnymi programami lojalnościowo-marketingowymi

Praca w naszych startup-ach?

Prześlij CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

www.programszwajcarski.gov.pl

ikony swiss

Experior Venture Fund został utworzony z Krajowym Funduszem Kapitałowym.

pfrventures.pl

PFR Ventures

Kontakt

office@evf.com.pl

ul. Czerska 8/10,
00-732 Warszawa
Budynek Agory