• Zespół

  Zespół

  Poznaj nas!

Alexander van der Meji

Alex jest analitykiem w Experior Venture Fund, odpowiedzialny za pozyskiwanie leadów, commercial/financial due diligence finansowe, a także zarządzanie przepływem projektów i prowadzenie różnorodnych badań rynkowych dotyczących bieżących i potencjalnych projektów.

Przed dołączeniem do EVF Alex mieszkał i studiował w Wielkiej Brytanii, na University College London (UCL) oraz The London School of Economics and Political Science (LSE). Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale finansów korporacyjnych w PwC w Warszawie, a wcześniej w Ghelamco. W wolnym czasie Alex lubi grać w tenisa i jeździć na nartach oraz jest miłośnikiem literatury klasycznej.

Edukacja

 • Holds a MSc in Management from the London School of Economics and Political Science (LSE) Undergraduate diploma from University College London in Arts & Sciences with a focus on law, management and psychology.

Języki

 • polski (mother tongue)
 • angielski (fluent)
 • hiszpański (conversational)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Team

  Team

  Get to know us!

Projekt współfinansowany

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

www.programszwajcarski.gov.pl

ikony swiss

Experior Venture Fund został utworzony z Krajowym Funduszem Kapitałowym.

pfrventures.pl

PFR Ventures

Kontakt

office@evf.com.pl

al. Przyjaciół 6/7, 00-565 Warszawa